Lösev’den Üniversiteli Beşiktaşlılar’a Teşekkür

0
887

LÖSEV’in web sitesi “www.losev.org.tr”de yayınlanan “Üniversiteli Beşiktaşlılardan LÖSEV’li Kardeşleri İçin Örnek Dayanışma” başlıklı yazı:

Resim

Yurt genelinde ki üniversitelerde temsilcilikleri ile faaliyetler gösteren Üniversiteli Beşiktaşlılar (UNIBJK) Topluluğu LÖSEV için bir araya geldi. Genç yaşlarında spora gönül veren Üniversiteli Beşiktaşlılar, faaliyetlerine çok anlamlı bir çalışma daha ekleyerek birçok üniversitede bulunan üyeleri ile LÖSEV Stantlarını organize ettiler.

Gönüllü üyelerimiz olan Grup Başkan ve Yardımcılarının değerli çabaları ve üniversitelerinin destekleri ile gençler; 8 üniversitede toplam 11 yerleşkede stant açarak, lösemili çocuklarımızın annelerinin el emeği -göz nuru Ispanak markalı ürünlerimizin satışını gerçekleştirdiler.

İTÜ, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü, Mersin Üniversitesi, Mersin Çağ Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde açılan stantlarda gerçekleştirdikleri bu çalışma ile lösemili kardeşlerine hayat verdiler.

Bu değerli sosyal sorumluluk çalışması için, UNIBJK’nın tüm üyelerine binlerce çocuğumuzun sevgi ve selamlarını iletiyor, onların da bir gün ağabey ve ablaları gibi bu çalışmalara önderlik edeceklerini paylaşmak istiyoruz.

Yazının linki: http://www.losev.org.tr/v2/tr/duyurular.asp?ctID=423&RecID=3196

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here