Mersin Üniversiteli Beşiktaşlılar Defter, Kalem, Kitap Yardımı Kampanyası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlköğretim öğrencileri için defter, kalem ve okuma kitabı topluyoruz. 

İlköğretim öğrencileri için defter, kalem ve okuma kitabı topluyoruz. Topladığımız yardımları bizzat elden teslim edeceğiz. İsteyenler teslimde bize eşlik edebilir. Önceliğimiz defter ve kalemdir… Defterin cinsi 72 yaprak büyük boy kareli ya da çizgili olabilir. 

3. ya da 4. sınıflara yardım yapmayı planlıyoruz.

Öğrenci başı bir çizgili bir kareli defter, bir siyah bir kırmızı kurşun kalem ve silgi vermeyi düşünüyoruz. Yardımlarınızı bu doğrultuda yaparsanız seviniriz.

Yardım yapacağımız okul Mersin’de olup ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Yapacağınız yardımların kullanılabilir nitelikte olmasına dikkat edelim. Yırtık defter, kullanılmış defter, alakasız kitaplar vs. kabul edilmeyecektir.

20-23 Eylül arası Çiftlikköy Kampüsü’nde stant açacağız.

*Okul sezonu başladığı için tüm süpermarketlerde kilo ile defter satılmaktadır. Öğrenğin carrefourda 12 adet 72 yaprak büyük boy defter yaklaşık 3.6kg gelmekte ve fiyatı 9TL’dir.

** Etkinlik sahibi Mersin Üniversiteli Beşiktaşlılar grubu öncülüğünde, tüm Mersin Üniversitesi öğrencileri ve Mersin halkıdır.

Diğer illerden yardım yapmak isteyen arkadaşlar için hesap numarası verebiliriz.

Yardım yapanların isimleri ve yardım miktarları sayfamızda liste halinde yayınlanacaktır…

Etkinlik sorumlusu Arda ŞENTÜRK.

Facebook Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/event.php?eid=258503657504954

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 22 Ekim 2011, 23:20

   
  SAYIN YARDIMSEVENLER
   
   BEN ŞANLIURFA İLİ  VİRANŞEHİR  İLÇESİ GÖZLER KÖYÜ TİFTİL  İLKÖĞRETİM OKULUNDA  BİRLEŞTİRİLMİŞ BİR SINIFTA ÖĞRETMENLİK YAPIYORUM.BU MESAJI ÖĞRENCİLERİM ADINA GÖNDERİYORUM. GEREK DOĞA ŞARTLARI VE GEREKSE HALKIN EKONOMİK DURUMLARINDAKİ YETERSİZLİKLER EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİ AKSATMAKTADIR.ÖZELLİKLE  1 – 2 -3 SINIFLARDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUMA KİTABI İHTİYACI HAD SAFHADADIR.SİZDEN ÇOCUKLARIMIZIN DAHA İYİ EĞİTİM GÖRMELERİNE OLANAK  SAĞLAMAK İÇİN KİTAP , KIRTASİYE  VE HER TÜRLÜ YARDIMI İSTİYORUM. SADECE BİR OKUMA SETİ BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ŞEY DEĞİŞTİRECEKTİR.  BİZİ BOŞ ÇEVİRMEYECEĞİNİZİ ÜMİT EDİYOR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
   
  MEHMET ALİ AKGEYİK
   
  TİFTİL  İÖO
   
  GÖZLER KÖYÜ
   
  VİRANŞEHİR
   
  ŞANLIURFA
   
  05448712698
   
  tiftil63@hotmail.com

  Cevapla