Alışmıcam Kardeşim!

0
1122

Ankara Kızılay’da düzenlenen terör saldırısının ardından ulaşıma kapatılan Atatürk Bulvarı yeniden araç trafiğine açıldı. Saldırının yaşandığı Güvenpark metro çıkışına gelen vatandaşlar kaldırıma karanfil bıraktı. Karanfil arasında ‘Alışmıcam kardeşim’ yazılı notun yer alması dikkat çekti.

BULVAR YENİDEN TRAFİĞE AÇILDI

Kzılay’da önceki gün düzenlenen bombalı saldırının ardından araç trafiğine kapatılan Atatürk Bulvarı araç trafiğine açıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, saldırının ardından kapatılan Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmalarını tamamladı. Saldırının olduğu yerdeki durakların yenilenmesi ve yolun hasar gören bölümlerinin asfaltlanmasının ardından Atatürk Bulvarı’nın Sıhhiye’den Kızılay Meydanı’na kadar olan bölüm saat 03.05’ten, saldırının düzenlendiği Güven Park’ın önü de 04.25’ten itibaren araç trafiğine açıldı.

alismicam-kardesim

“ALIŞMICAM KARDEŞİM” NOTU DİKKAT ÇEKTİ
Yolun araç ve yaya trafiğine açılmasının ardından vatandaşlar saldırının yaşandığı Güvenpark metro çıkışındaki kaldırıma karanfil bıraktı. Karanfiller arasına patlamanın gerçekleştiği gece “Bir süre terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor” diyen Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi’ye yanıt niteliğinde, “Alışmıcam kardeşim” yazılı bir not da bırakıldı.

kizilay-patlama7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here